YR1B19R6CC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B19R6CC TE CONNECTIVITY
    YR1B19R6CC TE CONNECTIVITY
    YR1B19R6CC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B19R6CC is described as RES 19.6 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE