YR1B182KCC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B182KCC TE CONNECTIVITY
    YR1B182KCC TE CONNECTIVITY
    YR1B182KCC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B182KCC is described as RES 182K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE