YR1B17K4CC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B17K4CC TE CONNECTIVITY
    YR1B17K4CC TE CONNECTIVITY
    YR1B17K4CC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B17K4CC is described as RES 17.4K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM