YR1B14K3CC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B14K3CC TE CONNECTIVITY
    YR1B14K3CC TE CONNECTIVITY
    YR1B14K3CC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B14K3CC is described as RES 14.3K OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH