YR1B147RCC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B147RCC TE CONNECTIVITY
    YR1B147RCC TE CONNECTIVITY
    YR1B147RCC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B147RCC is described as RES 147 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM