YR1B10RCC TE CONNECTIVITY
  • More about YR1B10RCC TE CONNECTIVITY
    YR1B10RCC TE CONNECTIVITY
    YR1B10RCC is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. YR1B10RCC is described as RES 10.0 OHM 1/4W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS