UPF50B200RV TE CONNECTIVITY
  • More about UPF50B200RV TE CONNECTIVITY
    UPF50B200RV TE CONNECTIVITY
    UPF50B200RV is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Through Hole Resistors category. UPF50B200RV is described as RES 200 OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE