TJT50068RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT50068RJ TE CONNECTIVITY
    TJT50068RJ TE CONNECTIVITY
    TJT50068RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT50068RJ is described as RES CHAS MNT 68 OHM 5% 500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM