TJT50015RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT50015RJ TE CONNECTIVITY
    TJT50015RJ TE CONNECTIVITY
    TJT50015RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT50015RJ is described as RES CHAS MNT 15 OHM 5% 500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.