TJT3003R3J TE CONNECTIVITY
  • More about TJT3003R3J TE CONNECTIVITY
    TJT3003R3J TE CONNECTIVITY
    TJT3003R3J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT3003R3J is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH