TJT300330RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT300330RJ TE CONNECTIVITY
    TJT300330RJ TE CONNECTIVITY
    TJT300330RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT300330RJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK