TJT3002R2J TE CONNECTIVITY
  • More about TJT3002R2J TE CONNECTIVITY
    TJT3002R2J TE CONNECTIVITY
    TJT3002R2J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT3002R2J is described as RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP