TJT3001K0J TE CONNECTIVITY
  • More about TJT3001K0J TE CONNECTIVITY
    TJT3001K0J TE CONNECTIVITY
    TJT3001K0J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT3001K0J is described as RES CHAS MNT 1K OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F