TJT30010RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT30010RJ TE CONNECTIVITY
    TJT30010RJ TE CONNECTIVITY
    TJT30010RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT30010RJ is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK