TJT25068RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT25068RJ TE CONNECTIVITY
    TJT25068RJ TE CONNECTIVITY
    TJT25068RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT25068RJ is described as RES CHAS MNT 68 OHM 5% 250W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH