TJT25047RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT25047RJ TE CONNECTIVITY
    TJT25047RJ TE CONNECTIVITY
    TJT25047RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT25047RJ is described as RES CHAS MNT 47 OHM 5% 250W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.