TJT1506R8J TE CONNECTIVITY
  • More about TJT1506R8J TE CONNECTIVITY
    TJT1506R8J TE CONNECTIVITY
    TJT1506R8J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT1506R8J is described as RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM