TJT15068RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT15068RJ TE CONNECTIVITY
    TJT15068RJ TE CONNECTIVITY
    TJT15068RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT15068RJ is described as RES CHAS MNT 68 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE