TJT1504R7J TE CONNECTIVITY
  • More about TJT1504R7J TE CONNECTIVITY
    TJT1504R7J TE CONNECTIVITY
    TJT1504R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT1504R7J is described as RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"