TJT15047RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TJT15047RJ TE CONNECTIVITY
    TJT15047RJ TE CONNECTIVITY
    TJT15047RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TJT15047RJ is described as RES CHAS MNT 47 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"