THS753R3J TE CONNECTIVITY
  • More about THS753R3J TE CONNECTIVITY
    THS753R3J TE CONNECTIVITY
    THS753R3J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS753R3J is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 75W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH