THS7533RJ TE CONNECTIVITY
  • More about THS7533RJ TE CONNECTIVITY
    THS7533RJ TE CONNECTIVITY
    THS7533RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS7533RJ is described as RES CHAS MNT 33 OHM 5% 75W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM