THS156K8J TE CONNECTIVITY
  • More about THS156K8J TE CONNECTIVITY
    THS156K8J TE CONNECTIVITY
    THS156K8J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS156K8J is described as RES CHAS MNT 6.8K OHM 5% 15W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V