THS1550RJ TE CONNECTIVITY
  • More about THS1550RJ TE CONNECTIVITY
    THS1550RJ TE CONNECTIVITY
    THS1550RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS1550RJ is described as RES CHAS MNT 50 OHM 5% 15W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK