THS15390RJ TE CONNECTIVITY
  • More about THS15390RJ TE CONNECTIVITY
    THS15390RJ TE CONNECTIVITY
    THS15390RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS15390RJ is described as RES CHAS MNT 390 OHM 5% 15W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F