THS15120RJ TE CONNECTIVITY
  • More about THS15120RJ TE CONNECTIVITY
    THS15120RJ TE CONNECTIVITY
    THS15120RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. THS15120RJ is described as RES CHAS MNT 120 OHM 5% 15W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE