TE750B470RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE750B470RJ TE CONNECTIVITY
    TE750B470RJ TE CONNECTIVITY
    TE750B470RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE750B470RJ is described as RES CHAS MNT 470 OHM 5% 750W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"