TE750B1K0J TE CONNECTIVITY
  • More about TE750B1K0J TE CONNECTIVITY
    TE750B1K0J TE CONNECTIVITY
    TE750B1K0J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE750B1K0J is described as RES CHAS MNT 1K OHM 5% 750W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"