TE600B470RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE600B470RJ TE CONNECTIVITY
    TE600B470RJ TE CONNECTIVITY
    TE600B470RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE600B470RJ is described as RES CHAS MNT 470 OHM 5% 600W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.