TE600B270RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE600B270RJ TE CONNECTIVITY
    TE600B270RJ TE CONNECTIVITY
    TE600B270RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE600B270RJ is described as RES CHAS MNT 270 OHM 5% 600W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS