TE50B82RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE50B82RJ TE CONNECTIVITY
    TE50B82RJ TE CONNECTIVITY
    TE50B82RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE50B82RJ is described as RES CHAS MNT 82 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F