TE50B6R8J TE CONNECTIVITY
  • More about TE50B6R8J TE CONNECTIVITY
    TE50B6R8J TE CONNECTIVITY
    TE50B6R8J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE50B6R8J is described as RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE