TE50B2R7J TE CONNECTIVITY
  • More about TE50B2R7J TE CONNECTIVITY
    TE50B2R7J TE CONNECTIVITY
    TE50B2R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE50B2R7J is described as RES CHAS MNT 2.7 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"