TE50B15RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE50B15RJ TE CONNECTIVITY
    TE50B15RJ TE CONNECTIVITY
    TE50B15RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE50B15RJ is described as RES CHAS MNT 15 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"