TE400B8R2J TE CONNECTIVITY
  • More about TE400B8R2J TE CONNECTIVITY
    TE400B8R2J TE CONNECTIVITY
    TE400B8R2J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE400B8R2J is described as RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE