TE400B82RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE400B82RJ TE CONNECTIVITY
    TE400B82RJ TE CONNECTIVITY
    TE400B82RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE400B82RJ is described as RES CHAS MNT 82 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN