TE400B56RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE400B56RJ TE CONNECTIVITY
    TE400B56RJ TE CONNECTIVITY
    TE400B56RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE400B56RJ is described as RES CHAS MNT 56 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL