TE400B4R7J TE CONNECTIVITY
  • More about TE400B4R7J TE CONNECTIVITY
    TE400B4R7J TE CONNECTIVITY
    TE400B4R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE400B4R7J is described as RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.