TE400B3R9J TE CONNECTIVITY
  • More about TE400B3R9J TE CONNECTIVITY
    TE400B3R9J TE CONNECTIVITY
    TE400B3R9J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE400B3R9J is described as RES CHAS MNT 3.9 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"