TE400B2R7J TE CONNECTIVITY
  • More about TE400B2R7J TE CONNECTIVITY
    TE400B2R7J TE CONNECTIVITY
    TE400B2R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE400B2R7J is described as RES CHAS MNT 2.7 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE