TE400B10RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE400B10RJ TE CONNECTIVITY
    TE400B10RJ TE CONNECTIVITY
    TE400B10RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE400B10RJ is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK