TE300B2R7J TE CONNECTIVITY
  • More about TE300B2R7J TE CONNECTIVITY
    TE300B2R7J TE CONNECTIVITY
    TE300B2R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE300B2R7J is described as RES CHAS MNT 2.7 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM