TE2500B4R7J TE CONNECTIVITY
  • More about TE2500B4R7J TE CONNECTIVITY
    TE2500B4R7J TE CONNECTIVITY
    TE2500B4R7J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE2500B4R7J is described as RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 2500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL