TE2500B3R3J TE CONNECTIVITY
  • More about TE2500B3R3J TE CONNECTIVITY
    TE2500B3R3J TE CONNECTIVITY
    TE2500B3R3J is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE2500B3R3J is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 2500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.