TE2500B330RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE2500B330RJ TE CONNECTIVITY
    TE2500B330RJ TE CONNECTIVITY
    TE2500B330RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE2500B330RJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 2500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"