TE2500B120RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE2500B120RJ TE CONNECTIVITY
    TE2500B120RJ TE CONNECTIVITY
    TE2500B120RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE2500B120RJ is described as RES CHAS MNT 120 OHM 5% 2500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F