TE2500B10RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE2500B10RJ TE CONNECTIVITY
    TE2500B10RJ TE CONNECTIVITY
    TE2500B10RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE2500B10RJ is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 2500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"