TE200B560RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE200B560RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B560RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B560RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE200B560RJ is described as RES CHAS MNT 560 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM