TE200B470RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE200B470RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B470RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B470RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE200B470RJ is described as RES CHAS MNT 470 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE