TE200B180RJ TE CONNECTIVITY
  • More about TE200B180RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B180RJ TE CONNECTIVITY
    TE200B180RJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. TE200B180RJ is described as RES CHAS MNT 180 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM